Parça Eşya Taşıma

İstanbul İzmir Parça Eşya Taşıma Firmaları

İstanbul İzmir Parça Eşya Taşıma Firmaları ile en iyi Parsiyel Nakliye Fiyatları sunmaktayız. Uygun fiyatlar ile koli taşıma, parça eşya taşıma, az eşya nakliye imkanından faydalanın. İstanbul Ataşehir ilçesinde faaliyet veren firmamızın depolama tesisleri de bulunmaktadır. İstanbul'dan İzmir'e taşımak istediğiniz eşyalarınızı birkaç gün depomuzda muhafaza edeyor ve araç yükü tamamlandıktan sonra eşyalarınızı araca yüklüyoruz.  İzmir'den İstanbul'a taşımak istediğiniz parça eşyalarınızı da direk araçlarımıza yükleyerek İstanbul'da adresinize teslim ediyoruz. Şirket telefonlarımızı arayarak İstanbul İzmir Parça Eşya Taşıma, İzmir İstanbul parsiyel taşıma, İzmir İstanbul çeyiz eşyası taşıma gibi taleplerinizi iletebilir ve kapsamlı bir hizmet alabilirsiniz. Parça eşya taşıma zor ve zahmetli bir iştir. Aynı araca yüklenen birkaç parça eşyayı birbirine karıştırmadan yeni adrese teslim etmek deneyim ve profesyonellik gerektiren bir iştir. İstanbul İzmir Parçalı evden eve nakliyat ile eşya taşıma yapan firmalar arasında firmamız deneyimleri ile ilgi odağı haline gelmiştir.Peki Parça Eşyalarınızı ne kadara taşıyoruz. Bu sorunun cevabını almak için aşağıdaki soruların yanıtlarını ya telefon ile ya da mail aracılığıyla bize iletmeniz yeterlidir.

Taşıma hangi tarihte yapılacaktır?
Taşıtmak istediğiniz eşyalarınızın listesi, miktarı, cinsi...v.s nedir?
Kaçıncı kattan eşyalar alınacak ve kaçıncı kata teslim edilecektir?
Eşyalar nereden alınacak ve nereye teslim edilecektir?
Eşyalarınızın yükleme ve teslim tarihiyle ilgili bir esneklik mevcut mu? (Gün opsiyonu tanıyarak daha avantajlı fiyatlardan faydalanabilirsiniz.

İstanbul İzmir parça eşya taşıma fiyatları, İstanbul İzmir eşya taşıma fiyat, İzmir parça Eşya taşıma, İzmir İstanbul parça eşya taşıma, Parça eşya taşıma, İstanbul'dan İzmir'e Eşya Taşıma, Evden Eve Nakliyat, Şehirlerarası parça eşya taşıma Fiyatları

İstanbul İzmir Parça Eşya Taşıma Fiyatları

Tüketicilerin en çok merak ettiği konu parsiyel taşıma fiyatlarıdır. Fiyat almak için telefon ile bizi arayabilir ve taşımak istediğiniz eşyalar ile ilgili bilgi vererek fiyat alabilirsiniz. Ya da 0533 565 53 08 numaralı hattımıza whatsapp aracılığı ile fotoğraf gönderebilirsiniz. En uygun nakliye fiyatları ile eşyanızı dilediğiniz yere taşımaktayız. İstanbul'dan İzmir'e evden eve nakliyat hizmeti veren firmalar arasında en uygun nakliye fiyatları ile sizlere hizmet vermeye devam edeceğiz. 

Paylaş:

İstanbul İzmir Nakliye

Profesyonel Evden Eve Nakliyat
İTO SİCİL NO: 776163
K3 BELGESİ: ERZ.U-NET.K3.36.309

  İletişim
  İstanbul İzmir Nakliye

İçerenköy Mah. Karslı Ahmet Cad. Ahmet Tarık Sk. No:13/B Ataşehir/İSTANBUL

444 5 906
info@izmiristanbulnakliye.com
Pazartesi - Pazar: 08.30 -22.30