Müşteri Görüşleri

Müşteri Görüşleri

Sayın Muhammet FIRAT(Tepe Nakliyat)
Erenköy'de bulunan evimin taşınma işlerinde hiçbir mobilya, elektronik eşya ve diğer ev malzemelerimize zarar vermeden taşımayı titiz bir şekilde gerçekleştirdiniz. Taşıma esnasında çevreye ve binaya da hiçbir rahatsızlık vermediğiniz için teşekkür ederim.
Güler yüzlü, nazik ve çalışma disiplininiz nedeniyle zamanında ve hasarsız bir çalışma yaptınız. Sizlere ve ekibinize çalışma hatayınızda başarılar dilerim.
Prof. Dr. Bekir KARLIĞA
Cumhurbaşkanı Başmüşaviri - Medeniyetler İttifakı Türkiye Eşgüdüm Kurulu Başkanı
Sayın Tepe Nakliyat Yöneticileri, Bugün bir ekibiniz benim Kozyatağı''ndaki evimi Göztepe''ye taşıdı. Ekibinize ne kadar teşekkür etsem azdır. İlk defa benim eşyalarıma kendi eşyalarıymış gibi davranan bir nakliyat şirketi gördüm. Bozuk olan gardropumu bile tamir edip gittiler. Tekrar tekrar teşekkür ediyorum ve bu profesyonel çizginizin bozulmamasını diliyorum. Bütün arkadaşlarıma tavsiye edebileceğim tek nakliyat şirketisiniz.
Bekir GÜL
Yazar - Gazeteci
Merhaba İstanbul dan Muğla''ya gerçekleştirmiş olduğunuz taşıma için gösterdiğiniz özen ve alaka için teşekkür ederim
Murat Can Sunar
Öğretim Görevlisi - Muğla Üniversitesi
Tepe Nakliyat tan Muhammet Bey ile Kasım ayı içerisinde telefon irtibatında bulunmuştuk.Kendileri gelip evimizi gördükten sonra fiyatlandırma yaptılar.25/11/2011 tarihinde İstanbul Ümraniye den Taşdelen e taşındık.Sabah saat 08.00 da görevliler evimizde oldular.Gayet profesyonel şekilde eşyalarımızı paketlediler (buzdolabımızdaki yumurtalara kadar).Eşyalarımızda bırakın zararı bir çizik bile olmadan yeni evimize nakliyatını yapıp yerleştirdiler.Bu süreç içerisinde işini severek yapan başta Muhammet Bey e ve Tepe Nakliyat görevlilerine teşekkür ederim.Çevremde tanışıcak bir dostum akrabam olursa kesinlikle Tepe Nakliyatı tavsiye ederim.
Murat Can GÜLAL
Operasyon Müdürü - Standart Civata
Tepe Nakliyat ile ikinci taşınmamı da gerçekleştirdim. Önceki taşınmamda da bu taşınmamda da aldığınız parayı fazlasıyla hak ettiğinizi düşünüyorum. Ekip şefiniz Erdal Bey ve diğer çalışanlar çok saygılı. Çalışanlar ne söylersek yaptılar. Üf bile demediler. Herşeyimi sarıp sarmaladılar. Hiçbir eşyama zarar gelmedi. En önemlisi zamanında geldiniz ve eşyalara da aşina olduğunuz için çarçabuk işimi yaptınız. Sizi herkese tavsiye etmeye devam edeceğiz. Hayırlı işler, bol kazançlar..
Mahmut DOĞAN
Satış Sorumlusu - Mimoza Yapı
Firmanızı internetten araştırdığımda hakkınızdaki olumlu yorumlardan etkilenerek sizinle çalışmaya karar verdik. Yanılmadığımızı düşünüyoruz. Ekibinizden, eşyaları toplayış tarzlarından, önce ilk kez kullanılan patpat torbalara sarmalarından, sağlam koliler yapılmasından çok memnunum. Zira varillerle taşıma sonrası, hemen boşaltım ve evin savaş alanına dönmesinin ne demek olduğunu taşınan bilir. Bu konuda gösterdiğiniz özen, zamanında gelinmesi ve eksiksiz taşıma, güler yüzlü ekip için eşim ve ben teşekkür ediyoruz. Bizi üzmediniz. Ufacık bir nokta, iki masanın plastik ayaklarından birer tanesi kaybolmuş... Yedeklerinden temin ettik, sorun yok... Bu da nazar boncuğu olsun diyoruz, yolunuz açık olsun, teşekkürler.
Armağan PORTAKAL & Fatih PORTAKAL
Gazeteci- Yazar - FOX TV
Muhammet Bey Merhaba,
Bu gün Evim çok güzel bir şeklide gelen kişiler sayesinde taşındı. O kadar memnun kaldık ki ailem ve ben ,gelen kişilerin efendiliğinden tutun işi bilişi ve sorunsuz birçimde işlerin yapılması biz çok mutlu etti. Şunu söylemek istemekteyim, Eğer ki çevremde bu şeklide bir kişi daha olsa bu şeklide bir işi olan mutlaka sizi önerip referansınız olacağım. Ellerinize sağlık her şey için çok teşşekkür ederim.
Saygılarımla..
Emrah Yaşar
Güvenlik Müdürü - Tepe Güvenlik
Değerli Tepe Nakliyat Yöneticileri,
2 Nisan Cumartesi günü İstanbul'dan Adana'ya taşınma organizasyonum sürecinde, gerek ilk günkü teklifin verilme aşamasında, gerekse de evin toplanması ve yeni eve yerleştirilmesi aşamasında eksiksiz ve zararsız, özenli çalışmaları için emeği geçen herkese teşekkürlerimi sunarım. Firmam bünyesinde ihtiyaç duyulması durumunda gönul rahatlığı ile referans olacağım ve tavsiye edeceğim organizasyonunuzun aynı verimlilikle çalışmasını ümit eder, iş hayatınızda başarılar dilerim.
Saygılarımla...
Baran BARUTÇU
Anatolia Field Sales Department South Area Field Sales and Key Account Manager - DHL Express
Ev taşımak gerçekten çok sıkıntılı bir süreç. Bu süreçteki en önemli kararlardan birisi de doğru nakliye firması seçebilmek. İnternetten yaptığımız araştırmalarda hep olumlu yorumlarına rastladığım Tepe Nakliyat’ı aradım ve telefonda Sayın Muhammet Fırat ile görüştüm. Telefonda bana verdiği ayrıntılı bilgilerden sonra evimize keşif için geldi. Muhammet Bey eşyalarımızı titizlikle inceledi ve birçok konuda tekrar ayrıntılı bilgi verdi. Bu görüşmenin sonucunda tanışma günü ve saati konusunda anlaştık. Muhammet Bey’in gönderdiği yazılı sözleşmeyi imzalayarak taşınma gününü beklemeye başladık. Ancak çevremde duyduğum birçok farklı taşıma şirketi ile ilgili kötü tecrübeler, özellikle hasar gören eşyalarla ilgili yorumlar sebebiyle tedirginliğim devam etmekteydi. Taşınma günü Tepe Nakliyat elemanları söz verdikleri saatte evimize geldiler. Profesyonel olduğu her halinden belli olan ekip son derece dikkatli, titiz ve hızlı bir çalışma ile evimizi taşıdı. Daha önce söz verdikleri tüm hizmetleri kusursuzca yerine getirdiler. Tüm eşyalarımızı daha önce hiç kullanılmamış malzemelerle ambalajladılar. Ne eşyalarımıza ne de evimize en ufak bir hasar vermediler. Hatta daha önce zarar görmüş birkaç mobilyamızı tamir ederek bize güzel bir jest bile yaptılar. Ayrıca kırılmaya çok müsait lambalarımızı kamyona koymadan ellerinde taşıyarak hiçbir zarar görmemesini sağladılar. Tüm taşıma sürecinde galoş giyerek evimizin kirlenmesini önlediler ve bütün bu işlemleri öğlen saatlerinde tamamladılar. Beklediğimizin üzerinde hizmet aldığımız Tepe Nakliyat’a teşekkür ediyor ve Tepe Nakliyat Firmasını herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ediyoruz.
Burcu SARGIN
Şehir İçi Nakliyat - İstanbul Kadıköy

İstanbul İzmir Nakliye

Profesyonel Evden Eve Nakliyat
İTO SİCİL NO: 776163
K3 BELGESİ: ERZ.U-NET.K3.36.309

  İletişim
  İstanbul İzmir Nakliye

İçerenköy Mah. Karslı Ahmet Cad. Ahmet Tarık Sk. No:13/B Ataşehir/İSTANBUL

444 5 906
info@izmiristanbulnakliye.com
Pazartesi - Pazar: 08.30 -22.30