Bize ulaşın 444 5 906 - 0533 565 53 08
E-mail: info@izmiristanbulnakliye.com

Depolama

Depolama
İstanbul eşya depolama ev eşyalarınızı güvenle bırakabileceğiniz iyileştirilmiş hava koşullarına sahip eşya depolarımız mevcut olup eşyalarınızı her türlü olumsuz hava koşullarından muhafaza ediyoruz. Eşyalarınızı, tam donanımlı depolarımızda muhafaza ederken sizler rahat bir şekilde günlük hayatınıza devam ederken eşyalarınızın güvenliğini sağlayan güvenlik görevlileri iş başındadır. Eşyalarınız depolarımızda muhafaza ederken ekstra güvenliğini sağlamak için eşyalarınıza teslim gününe kadar sigorta yapıyoruz.

Taşınma sırasında fazla eşyalarınızı daha sonra kullanım amacı ile en ekonomik şekilde istediğiniz tüm eşyaları depolarımızda saklamaktayız. Yeni evlenecek çiftlerimizin eşyalarını önceden satın alarak evlilik günlerine kadar eşyalarınız ilk gün ki gibi yine şirketimiz tarafından korunmaktadır. Depolama hizmetimizden yararlanmak için depo kullanım tarihlerini belirleyerek bizi aramanız yeterlidir. Eşyalarınızı istediğiniz adresten alarak depolarımıza paketleyerek yerleştirmekteyiz.

Ev eşyası depolama için İletişim Formunda depoya bırakmayı düşündüğünüz eşya miktarını yazmanız durumunda size ev eşyası depolama fiyatları hakkında ayrıntılı bilgi verilecektir. İsterseniz eşyanızın depolanacağı yeri de görebilirsiniz. 

Eşya Depolama Hizmetimiz

 

Yurtdışınaçıkma ve bu süreçte eşyalarınızı emanet edecek yer bulamama, yeni taşınacağınızevin veya ofisin hazır olmayışı, eşyalarınızın yeni evinize sığmaması gibidepolama alanı kiralamak için çok farklı nedenleriniz olabilir. Nedeniniz neolursa olsun eşya depolama hizmetinisatın almadan önce dikkat edilmesi gereken bir kaç husus bulunmaktadır.Öncelikle bu hizmet için en kaliteli ve uygun maliyetli çözümü sunan firmaarayışı içine girmeli, ardından bu firma ile eşya listesi hazırlayarakkarşılıklı olarak imzalamalısınız.

 

Bu imzalanmış liste sizlerineşyalarınızın başına bir şey gelmesi örneğin eksilmesi veya kaybolmasıdurumlarında firmadan hak talep etmenizi sağlayacaktır. Eşya teslimi sırasındasürprizlerle karşılaşmamanız adına bu liste bir çeşit ispat aracıdır. Depolamafirması seçerken nelere dikkat etmeliyim sorusunun cevabına gelince, iyi bireşya depolama firması eşyalarınıza sigorta yapmalı ve iyi bir şekilde eşyateslimat sözleşmesi hazırlamış olmalıdır. Belirtilen bu şartlara uygun hizmetverecek bir eşya depolama firması bulduğunuzda ancak eşyalarınızı güvenle ofirmaya emanet edebilirsiniz.

 

Bizler tüm bu istek ve beklentilerinizinfarkında olarak eşya depolamahizmetimizi en ince ayrıntıları düşünerek son derece modern bir biçimde tasarladık.Depolarımız nem ve rutubetten uzak olmakla birlikte firmamız eşyalarınsigortalanması dâhil pek çok hizmeti zorunlu olarak yaparak eşyalarınızı hertür tehlike ve hasara karşı güvence altına almaktadır.

 

Eşyalarınızı depolama işlemi için firmamızı seçtiğiniz ve eşyalarınızı bizdesaklamak istediğiniz ilk andan itibaren profesyonel ekibimiz devreyegirmektedir. Eşyalarınızın listesi yapılarak öncelikle paketleme işlemine tabitutulur ve daha sonra depolama aşamasına geçilir. Depoladığımız ürünlerleoluşturulan bu listenin bir örneği size de verilir. Teslimat sırasında da buliste baz alınarak teslimat işlemi güvenli bir biçimde gerçekleştirilir.Böylelikle siz de eşyalarınızı gönül rahatlığıyla bize emanet edebilirsiniz.


Kiralık Eşya Depoları fiyatları ve saklama koşulları hakkında ayrıntılı bilgi için bizi arayabilirsiniz.
Depolama