13.02.2019   Paylaş:

İstanbul Dalaman Nakliyat Firmaları

İstanbul Dalaman Nakliye Firmaları ile Evden Eve Nakliyat ve şehirler arası nakliye Fiyatları ve Parça Eşya Taşıma hizmetleri vermekteyiz. Şehirler arası Muğla Dalaman Nakliyat firmaları bir hayli fazladır. Ancak deneyimli, profesyonel kadrolara sahip ve alanında uzmanlaşmış firma çok azdır. Tepe Nakliyat, 1990 yılından bu yana Dalaman'dan İstanbul'a evden eve nakliyat işi yapar. Bu sektörün en iyi nakliye firmasıdır.

Şehirlerarası Dalaman Nakliye araçlarımız son model ve tüm araçlarımız kapalı aliminyum kasalı araçlardır. Ev eşyası taşırken eşyanın yolda yağış, toz ve diğer hava koşullarından etkilenmeden taşınması için kamyonların kapalı olması gerekmektedir. Tepe Nakliyat araçları kapalı ve eşya taşıma işi için özel imal edilmiş araçlardır.

İstanbul Dalaman arası ev taşıma işi bir hayli fazladır. Ancak bu güzergah çoğu nakliyecinin tercih etmediği bir hattır. Bunun en büyük nedeni yolu taşımacılık için zahmetli ve nakliyecilerin dönüş yükü bulmakta zorlandığı bir ilçedir. Biz Tepe Nakliyat ailesi olarak bu tür hesapları yapmadan müşterimizin talebini ivedilikle gerçekleştiririz. 

Parça Eşya Taşıma - Parsiyel Taşıma

Son yıllarda büyük kentlerden küçük ilçelere tersine göç sözkonusudur. Dalaman tersine göçün en çok olduğu yerlerden biridir. Bunun nedeni verimli ovalara sahip olması ve iklimidir. Tersine göç olgusuyla beraber nakliye talebi de bir hayli fazladır. Tepe Nakliyat günlük komple taşıma servisi gerçekleştirdiği giibi, haftalık da parsiyel taşıma sevisi düzenlemektedir. Bu seferlede komple eşyanızı veya kısmi eşyanızı bizimle taşıyabilirsiniz.

İstanbul Dalaman Nakliye Fiyatları

Dalaman evden eve nakliyat fiyatları her taşıma için farklılık gösterir. Çünkü hiçbir taşıma diğerine benzememektedir. Fiyat almak için müşteri temsilcimizi arayın. Verceğiniz bilgiler ışığında taşıma maliyeti netleşecektir.

İstanbul İzmir Nakliye

Profesyonel Evden Eve Nakliyat
İTO SİCİL NO: 776163
K3 BELGESİ: ERZ.U-NET.K3.36.309

  İletişim
  İstanbul İzmir Nakliye

İçerenköy Mah. Karslı Ahmet Cad. Ahmet Tarık Sk. No:13/B Ataşehir/İSTANBUL

444 5 906
info@izmiristanbulnakliye.com
Pazartesi - Pazar: 08.30 -22.30