08.01.2019   Paylaş:

İstanbul Fethiye Nakliye Firmaları

İstanbul Fethiye arası Evden Eve Nakliyat ve Parça Eşya Taşıma işi uygun fiyatlar ile yapılır. Fethiye Nakliye Firmaları olarak en uygun taşıma fiyatı ile eşyalarınızı şehirler arası taşıyoruz. Fethiye nakliye fiyatları için bizi arayın. İstanbul Fethiye Evden Eve Nakliyat, Eşya Taşıma, parça eşya taşıma, şehirler arası nakliyat hizmetleri veren firmamız ile garantili ve sigortalı eşya transferi gerçekleştirebilirsiniz.  Fethiye yazlık ve kışlık taşıma sirkülasyonun olduğu ilçelerimizden biridir. Özellikle İstanbul'dan Fethiye'ye evden eve nakliyat ve parça taşıma işleri bir hayli fazladır. Fethiye'ye nakliyat servisimiz hızlı, güvenli ve ekonomik fiyatlar ile taşıma işinizi yapmaktadır. Eski yıllarda imece usulü ile yapılan ev taşımalar artık profesyonel şirketler, uzman kadrolar ve sırf bu işte kullanılmak üzere özel tasarlanmış taşıma kamyonları ve son yıllarda yüksek katlara ideal çözüm olan Asansörler ile yapılmaktadır. Şirketimiz telefonlarını arayarak sizin için en ideal çözümü öğrenebilir ve bunun maliyetini öğrenebilirsiniz.

İstanbul Fethiye Nakliyat Firmaları

Nakliye firmaları arasında İstanbul Fethiye Evden Eve Nakliyat servisimiz sadece şehirler arası çalışmaktadır. Fethiye ilçe sınırı içinde şehir içi taşıma yapmıyoruz. Kalifiye personel ve kapalı araçlarla hızlı ve sigortalı lüks taşımacılık yapıyoruz. Geniş araç filomuz, kalifiye personelimiz ile yükünüzü, eşyanızı zamanında teslim ediyoruz. Bunun yanında eşya paketleme, taşıma ve montaj konusunda oldukça iddialıyız. Her tür eşyanız taşıma elemanlarımız tarafından itina ile taşınır.Şirketimizde şoför ve çalışanlar kendi çalışanlarımız olup bu sayede taşıma ücretleri çok uygundur.Fethiye taşımacılık servisimiz sadece şehirler arası olarak hzimet vermektedir. Fethiye Bölgesinde eşyanızı taşımak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Fethiye Parça Eşya Taşıma

Yazlık yerler en çok parça eşya taşıma yaptırmak isteyen müşterilerin olduğu yerlerdir. Büyük şehirlerde oturan ve yazlık yerlerde yazlığı olan kişiler eşyalarını değiştirdikleri zaman eski eşyalarını genelde yazlık alanlara taşıtırlar. Eşya miktarı az olduğu için kargo şirketleri ile gönderim yapılabilir. Ancak kargo şirketlleri ile taşınan eşyalarda genelde zayiatlar meydana gelmektedir. Bu noktada Fethiye İstanbul arası çaşışan nakliyecileri bulmak gerekiyor. Bizler parça eşya taşımacığı veya parsiyel nakliye denilen dalda uzmanlaşmış bir firmayız. Yıllardır bu hatta nakliyecilik yapmaktayız. Fethiyenin ner noktasına, deyim yerindeyse her yerine taşıma yaptık ve sizlerin teveccühü ile yapmaya devam edeceğiz.

İstanbul İzmir Nakliye

Profesyonel Evden Eve Nakliyat
İTO SİCİL NO: 776163
K3 BELGESİ: ERZ.U-NET.K3.36.309

  İletişim
  İstanbul İzmir Nakliye

İçerenköy Mah. Karslı Ahmet Cad. Ahmet Tarık Sk. No:13/B Ataşehir/İSTANBUL

444 5 906
info@izmiristanbulnakliye.com
Pazartesi - Pazar: 08.30 -22.30