08.01.2019   Paylaş:

İstanbul Bodrum Nakliye Firmaları

İstanbul Bodrum Nakliye Firmaları arasında uygun Evden Eve Nakliyat Fiyatları ile Parça Eşya Taşıma, şehirler arası taşıma ve Bodrum nakliye ambarı hizmeti vermekteyiz. Ev eşyası ve mobilya taşıması için uygun koşullara sahip kapalı araçlarla hizmet vermekteyiz. Şirketimiz İstanbul merkezli çalışmaktadır. Türkiye'nin dört bir yanına anında nakliyat hizmeti sağlayabilen güçlü alt yapısıyla koşulsuz müşterileri memnuniyet garantisi sunan şirketimiz tüm imkanlarıyla sizlere hizmet vermektedir. İstanbul'dan Bodrum ilçesi merkez ve tüm semtlerine (Bitez, Göltürkbükü, Gümüşlük, Gündoğan, Güvercinlik, Konacık, Mumcular, Ortakent, Turgutreis, Yalı, Yalıkavak) evden eve nakliye ve parça eşya taşımacılığı hizmetleri vermekteyiz.

İstanbul Bodrum arası evden eve nakliyat hizmetlerinde yıllarca çalışan ve Muğla ilinin merkezini ve ilçelerini çok iyi bilen nakliyat şirketimiz müşterilerine gerçek zamanlı evden eve taşımacılık hizmeti sunmaktadır.Şirketimiz İstanbul Bodrum evden eve nakliye hizmetlerinde uygun fiyat ve kalifiyeli personel sunuyor. Personellerimiz uzun zamandır bizimle evden eve taşımacılık işlerinde birlikte olup işinin ciddiyetinin farkındadırlar. Sorumluluğunun farkında olan çalışanlarımız işlerini eksiksiz ve büyük bir titizlilikle yapmaktadır. Siz de kaliteli taşımacılık ilkesiyle müşterilerine iyi fiyat ve kaliteli hizmet sunan şirketimizi tercih ederek sorunsuz taşınabilirsiniz.

İstanbul'dan Bodrum'a ve Bodrum'dan İstanbul'a ev taşımalarında sizlere cazip fiyatlar sunuyoruz. Hizmetlerimizden ve kalitemizden yararlanmak için bizi aramanız yeterli. Bodruma komple ev taşıma veya parça eşya taşıma taleplerinize hızlı, güvenli, ekonomik çözümler sunuyoruz. Bodrum evden eve taşımacılık fiyatları için bizi arayın. Bodrum evden eve taşımacılık fiyatları ve diğer hizmetlerimiz için bizi arayın.Günümüzde her şeyin fahiş fiyatlarla sunulduğu taşımacılık sektöründe cebinizi yakmadan eşyalarınızı taşıyoruz. İstanbul'dan 1. gün yükleme 2. gün ise Bodrum'da teslimat şeklinde taşımanızı planlıyoruz.Taşıma işinde profesyonel ekibimiz evinizdeki tüm eşyaları özel baskı ithal sanayi tipi balonlu naylonlar ile ambalajlayarak taşımaktadır. Mobilya ve Beyaz eşya bağlantıları yine uzman ekibimiz tarafından eksiksiz bir şekilde yapılmaktadır.

İstanbul Bodrum Nakliye Firmaları

Nakliye firmamız 20 yılı aşkın tecrübe ve birikimiyle ev ve ofis eşyanızı güvenli olarak taşımaktadır. Bodrum Şehirler arası nakliye firmaları son yıllarda bir hayli artmış ve bu da rekabete olumsuz olarak yansımıştır. Firmalar piyasadan iş alabilmek için olmadık vaatlerle müşterileri ikna etmekte ve aldıkları işi de layıkıyla yerine getirememektedirler. Bu durum hem işini layıkıyla yapmaya çalışan firmaları etkilemekte hem de hizmet alan müşteriyi etkilemektedir. Özellikle sektörümüzde ahlaki olmayan bir çok yöntem ile müşteriler mağdur edilmektedir. Siz de İstanbul Bodrum arası taşıma firması seçerken bu gibi hususlara dikkat etmelisiniz. Firmaların belgelerinin olup olmadığını, araçlarının özmal olup olmadığını sorgulamalı gerekirse anlaştığınız firmayı ofisinde ziyaret etmelisiniz.Özellikle yaz aylarında İstanbul Bodrum veya Bodrum İstanbul arası parça eşya taşıma talepleri hızlanmaktadır. İstanbul'da bulunan Depolama alanımızda eşyanızı birkaç gün veya hafta ücretsiz muhafaza edebiliyoruz. Bu sayede siz Bodrum'a gittikten sonra ve istediğiniz tarihte eşyalarınızın teslimatın yapıyoruz.İstanbul Bodrum taşıma fiyatları için telefonlarımızdan bizi arayarak bilgi alabilir veya mail formuna taşıtmak istediğiniz eşya listenizi göndererek fiyat alabilirsiniz. Evinizde bulunan tüm eşyalar eşyanın hassasiyetine göre karton, graft kağıt veya balonlu naylon ambalaj malzemeleri ile paketlenir. De-montaj ve montaj işleri kusursuz yapılır.

İstanbul Bodrum Parça Eşya Taşıma

Bodrum nakliyat yazlık veya kışlık yerleşim faaliyetlerinde evden eve nakliye hizmetlerimiz en uygun fiyatlarla yapılmaktadır. Özellikle yaz dönemlerinde sürekli yerleşim veya tatil amacıyla yapacağınız evden eve taşınma, hızlı ve kaliteli bir şekilde yerine getirilmektedir. Evden eve nakliye dışında işyeri, ofis veya özel eşyalarınızın taşınmasında firmamız titiz, temiz ve süratli bir şekilde çalışmaktadır. Günümüzde elektronik cihazların fazlalaştığı ve değer olarak pahalı olan tüm eşyalarınıza ayrıca özen gösterilmektedir.Taşınma hareketlerine baktığımız zaman özellikle Bodrum İstanbul nakliye ihtiyaçları yoğun şekilde talep göstermektedir. İstanbul'un yoğun nüfusu, Bodrum ilçesinin harika doğası yaz aylarında taşınma nedenleri arasındadır. Aynı şekilde tüm Türkiye'den nüfus kazanan Bodrum ilçesi, kış aylarına girdiğimiz zamanlarda geriye doğru taşınma faaliyeti göstermektedir. Bu yoğun hareketli ilçemizin, tüm evden eve nakliye hizmetlerini firmamız tarafından tecrübeli bir ekip ile yapılmaktadır.Bodrum nakliyat hizmetlerimiz arasında evden eve nakliye dışında verdiğimiz taşınma hizmetlerini sıralayacak olursak;

Bodrum'dan İstanbul'a veya tüm şehirlere eşya taşıma hizmetleri verilmektedir.
Türkiye'nin tüm illerinden Bodrum'a nakliye hizmetleri.
Bodrum ilçesinden istediğiniz her yere işyeri ve ofis taşıma hizmeti.
Bodrum'dan veya Bodrum'a özel eşya taşıma hizmeti; Bu hzmetimizde özel eşya olarak Bodrum piyano taşıma, özel bilgi ve tecrübe isteyen eşyalarınızın taşınmasını talep edebilirsiniz. Bu eşyalar arasında özel elektronik cihazlar, sunucu taşıma, özel makineler, meslek eşyaları vb.
Eşya depolama; eşyaşarınızı belirli bir süre veya uzun bir süre olarak özel depolarımızda muhafaza edebilirsiniz.
Parça eşya taşıma; Eşyalarınız az ise veya tek parça ise Bodrum'dan kalkacak olan taşıma araçlarımızla gönderim yapabilirsiniz. Bu sayede parça eşya taşıma daha ekonomik bir çözümdür.

İstanbul Bodrum Nakliye Ambarı

Sadece kişisel ihtiyaçlar için nakliye hizmeti vermiyoruz. Ticari yüklerin, eşyaların taşınması için de Bodrum nakliye ambarı hizmeti vermekteyiz. Yükünüz ister bir parça olsun, isterseniz de bir kamyon, tır olsun. Bizi çekinmeden arayın. En uygun ambar nakliye fiyatları ile işinizi yapalım. 

İstanbul İzmir Nakliye

Profesyonel Evden Eve Nakliyat
İTO SİCİL NO: 776163
K3 BELGESİ: ERZ.U-NET.K3.36.309

  İletişim
  İstanbul İzmir Nakliye

İçerenköy Mah. Karslı Ahmet Cad. Ahmet Tarık Sk. No:13/B Ataşehir/İSTANBUL

444 5 906
info@izmiristanbulnakliye.com
Pazartesi - Pazar: 08.30 -22.30