Bize ulaşın 444 5 906 - 0533 565 53 08
E-mail: info@izmiristanbulnakliye.com

Bodrum Nakliyat

İstanbul Bodrum Evden Eve Nakliyat ve Taşımacılık

İstanbul Bodrum evden eve nakliyat ve parça eşya taşıma servisi veren firmamız ekonomik fiyatlar ile hizmetinizdedir. Günümüzde her şeyin fahiş fiyatlarla sunulduğu taşımacılık sektöründe cebinizi yakmadan eşyalarınızı taşıyoruz. İstanbul'dan 1. gün yükleme 2. gün ise Bodrum'da teslimat şeklinde taşımanızı planlıyoruz.
Taşıma işinde profesyonel ekibimiz evinizdeki tüm eşyaları özel baskı ithal sanayi tipi balonlu naylonlar ile ambalajlayarak taşımaktadır. Mobilya ve Beyaz eşya bağlantıları yine uzman ekibimiz tarafından eksiksiz bir şekilde yapılmaktadır.
Nakliye firmamız 20 yılı aşkın tecrübe ve birikimiyle ev ve ofis eşyanızı güvenli olarak taşımaktadır.
Bodrum Şehirler arası nakliye firmaları son yıllarda bir hayli artmış ve bu da rekabete olumsuz olarak yansımıştır. Firmalar piyasadan iş alabilmek için olmadık vaatlerle müşterileri ikna etmekte ve aldıkları işi de layıkıyla yerine getirememektedirler. Bu durum hem işini layıkıyla yapmaya çalışan firmaları etkilemekte hem de hizmet alan müşteriyi etkilemektedir. Özellikle sektörümüzde ahlaki olmayan bir çok yöntem ile müşteriler mağdur edilmektedir. Siz de İstanbul Bodrum arası taşıma firması seçerken bu gibi hususlara dikkat etmelisiniz. Firmaların belgelerinin olup olmadığını, araçlarının özmal olup olmadığını sorgulamalı gerekirse anlaştığınız firmayı ofisinde ziyaret etmelisiniz.
Özellikle yaz aylarında İstanbul Bodrum veya Bodrum İstanbul arası parça eşya taşıma talepleri hızlanmaktadır. İstanbul'da bulunan Depolama alanımızda eşyanızı birkaç gün veya hafta ücretsiz muhafaza edebiliyoruz. Bu sayede siz Bodrum'a gittikten sonra ve istediğiniz tarihte eşyalarınızın teslimatın yapıyoruz.
İstanbul Bodrum taşıma fiyatları için telefonlarımızdan bizi arayarak bilgi alabilir veya mail formuna taşıtmak istediğiniz eşya listenizi göndererek fiyat alabilirsiniz.

PAKETLEME YAPILIYOR MU

Evinizde bulunan tüm eşyalar eşyanın hassasiyetine göre karton, graft kağıt veya balonlu naylon ambalaj malzemeleri ile paketlenir. De-montaj ve montaj işleri kusursuz yapılır.