Ege Nakliyat

  09.01.2019   Paylaş:

Ege Nakliyat

Ege Nakliyat hizmetimizde İstanbul'dan tüm Ege illerine taşımacılık yapıyoruz. İstanbul'dan İzmir, Manisa, Aydın, Denizli, Muğla, Afyonkarahisar, Kütahya, Uşak illerine düzenli seferler ile komple ve parça eşya taşıma hizmeti veriyoruz. İstanbul Ege Nakliye hizmetinde eşyalarınızın tamamı mukavemet derecesi yüksek kabarcıklı balonlu naylonlar ile ambalajlayıp taşıyoruz. Kalifiye personelimiz ve marangozlarımız, mobilyalarınızın de-monte ve monte işlerini titizlikle yaparlar. Mobilyalarınız ilk günkü gibi kurulur. Hizmetlerimiz sırasında herkese kaliteli hizmeti temel ilke edinmişiz. Biz paraya göre değil herkese eşit ve kaliteli hizmeti ulaştırmanın gayreti içerinde taşıma yapıyoruz. 

İstanbul'dan Ege illerine ya da Ege illerinden İstanbul'a taşınmak istediğiniz zaman en az bir hafta önce bizi arayarak taşımanızı güvenli, sigortalı olarak yaptırabilirsiniz. Tüm taşımalarımız sözleşmeli ve sigortalıdır. Müşteri temsilcimiz elektronik ortamda sözleşme ve taşıma aracının sigorta poliçesini size iletir, sizden de bu evrakları imzalayıp geri göndermenizi ister. Bu işlem bittikten sonra anlaşma sağlanmış olur. Taşıma ödemesi sözleşme evrakında yazıldığı gibi alınır. Sizin belirlediğiniz gün ve saatte ekibimiz adresinizde eşyalarınızı taşımak için hazır olurlar. Eşyalarınız gün aşırı size teslim edilir.Nakliye hizmetlerinde Ege Nakliyat eşya taşıma hizmetlerinde bir çok nakliye firması bulunmaktadır. Bu firmalar ev eşyaları taşımacılığında tüm yükünüzü İzmir’in istediğiniz semtinden nakliye araçlarına yükleyerek İstanbul’da yine istediğiniz her köşesine 1 günde taşınma imkanı sunmaktadır.Ev taşınması 1 gün içerisinde taşınması makul bir zamandır. Ancak taşınma sırasında kaliteye önem verilmesi gerekir. Ev eşyaları bilindiği gibi uzun zaman kullanılır. Bu eşyalar arasında hassas sayılabilecek mobilyalardan beyaz eşyalara kadar onlarca çeşit sayabiliriz. Mutfak eşyaları, avizeler, elektronik cihazlara kadar nakliye sırasında hepsi risk altındadır.Ege Nakliyat Firması tüm bu riskleri ortadan kaldırmak amacıyla bir çok riski ortadan kaldıracak önlemler almaktadır. Bunlar arasında paketleme ve kolileme ön plana çıkar. Mobilyalarınızın her parçası titizlikle sökülerek patpat poşetlere sarılmaktadır. Bu sayede ezilme ve darbelere karşı koruma sağlayarak, hiçbir çizik veya hasar almadan taşınacağınız adrese tekrar montajlanarak kullanabilirsiniz.Elektrikli eşyalarınız arasında avizeler yine taşınma sırasında en fazla zarar gören risk altındaki eşyalardandır. Nakliye personelinin elektrik işlerinden anlaması, elektrikli cihazların sökülmesi, yine aynı şekilde yeni taşınacağınız adrese bağlanması gerekmektedir. Tüm bu işlemlerin sorunsuz şekilde yapılması nakliye hizmetinin önemini ve kalitesini ortaya koyar.İzmir – İstanbul arası karayolu ile yapılan nakliye hizmetlerinde yoğun bir trafik söz konusudur. Bunun en büyük nedenleri arasında her iki şehirde büyükşehir olmasıdır. İş değişikliği, öğrencilik, yazlık ve kışlık evlerde konaklama bu nedenlerin en önce gelenlerindendir. 

Nakliye hizmetlerinde dikkat edilmesi gereken konuları sıralayacak olursak;

1.Zamanında yükleme ve indirme
2.Eşyaların güvenliğinin sağlanması
3.Taşıma malzemelerinin kaliteli olması. Patpat poşet, koli vb.
4.Bantlama işlemlerinde özen ve dikkat
5.Taşımada kullanılan araç yüklemesi planlı olmalıdır 
6. Montajlamada tecrübeli elemanlar bulunmalıdır
7.Elektrik işlerinden anlayan personel bulunmalıdır
8.Yerinde alınan her eşya gideceği evdeki aynı odada yerine yerleştirilmelidir.

Saydığımız bu konular İzmir İstanbul Ege nakliyat hizmetleri veren bir çok firma yer almaktadır. Ancak bu firmalar arasında işi profesyonel olarak yapan firma sayısı az denilebilir. Bu nedenle firmalar iyice araştırılmalı, referansları ve daha önce yapmış oldukları hizmetler gözden geçirilmelidir.

İzmir İstanbul Nakliye

Profesyonel Evden Eve Nakliyat
İTO SİCİL NO: 776163

  İletişim
  İzmir İstanbul Nakliye

İçerenköy Mah. Karslı Ahmet Cad. Ahmet Tarık Sk. No:13/B Ataşehir/İSTANBUL

444 5 906
info@izmiristanbulnakliye.com
Pazartesi - Cumartesi: 08.30 -19.30