Kütahya Nakliyat


Kütahya Nakliyat

İstanbul Kütahya Evden Eve Nakliyat

Uzun zamandır siz değerli müşterilerimize hizmet veren firmamız, İstanbul Kütahya evden eve nakliyat konusundaki ihtiyaçlarınıza cevap vermektedir. Firmamız bünyesinde yer alan personellerin tamamı kalıcı olup, profesyonel olarak hizmet vermektedir. Bundan dolayı da hizmet kalitemizin son derece yüksek olduğunu söyleyebiliriz. Personellerimiz uzun zamandır bu işi yapmaktadır. Buna bağlı olarak ev eşyaları nasıl tutulur, kapıdan nasıl çıkarılır, araca nasıl yüklenir gibi konularda uzmandırlar.

Ev eşyalarının hassas yapısını biliyor ve ona göre hareket ediyor. Hizmetimiz esnasında önceliğimiz eşyalarınızın güvenliğidir. Bunun için gerekli olan bütün önlemleri alıyoruz.

İstanbul Kütahya Evden Eve Nakliyat Nasıl Yapılır?

Firma olarak İstanbul Kütahya evden eve nakliyat işlemini belli bir plan çerçevesinde gerçekleştiriyoruz. Söz konusu plan ise tamamen sizin istekleriniz dikkate alınarak oluşturuluyor. Fakat bu aşamada, daha önceki tecrübelerimizi de aktarıyoruz ve böylece sorunsuz bir şekilde taşımanın tamamlanmasını sağlıyoruz.

Eşyaların güvenliğini sağlama adına özel koliler kullanıyor ve daha sonra ise bunların etrafını özel ambalaj malzemeleri ile sarıyoruz. Bunun haricinde ise eşyaların tamamını demonte hale getiriyor ve böylece taşıma esnasında zarar görmelerinin önüne geçiyoruz. Ayrıca eşyalarınızı küçük büyük demeden sigortalıyoruz. Bunlar eşyalarınızın güvenliğini tam olarak sağlıyor. Bunun haricinde ise eşyalarınızın hızlı bir şekilde taşınması adına da gerekli özeni gösterdiğimizden emin olabilirsiniz.

İstanbul Kütahya Parça Eşya Taşıma

Firmamızın verdiği bir diğer hizmet de İstanbul Kütahya parça eşya taşımadır. Söz konusu hizmet, adından da anlaşılacağı üzere evdeki bütün eşyaların değil, sadece birkaç parça eşyanın taşınmasıdır. Bu işlem, kargo şirketlerinin taşımadıkları büyük eşyalar için kullanılır. Bahse konu işlem ile oturma grubu ve benzer büyük eşyalar istediğiniz adrese teslim edilir.

Parça eşya taşıması yaparken, yukarıda bahsedilen İstanbul Kütahya evden eve nakliyat işlemindeki bütün detaylar burada da benzer şekilde geçerli olur. Yani eşya sayısı az diye güvenlik ve hız noktasında kesinlikle taviz vermeyiz. Eşyalarınıza en ufak bir zarar gelmeden, profesyonel bir şekilde istediğiniz noktaya taşırız. Verdiğimiz bu hizmet sayesinde artık eşyalarınız ne kadar büyük olursa olsun, istediğiniz yere kolay bir şekilde gönderebilirsiniz.

Kütahya dan İstanbul'a taşınacak olan müşterilerimize nakliye hizmeti vermekteyiz. Bunun için Kütahya'ya yakın egenin incisi olan İzmir'de tepe nakliyat olarak şubemizi açtık. İstanbul Kütahya arası evden eve nakliyat hizmeti kapsamında sigortalı ve güvenilir bir hizmet vermekteyiz. İstanbul Kütahya arası evden eve nakliyat servisimiz ile eşyalarınız güvenilir personel ve son model araç desteği ile yeni adresinize hasarsız teslim edilir. Ayrıca olası rsiklere karşı eşyalarınız değerinde sigortalanır.

Kütahya gelişmekte olan sanayisi, zengin yeraltı ve yerüstü kaynakları, üniversitesi, termal kaynakları, el sanatları ve tarihi ile önemli bir turizm potansiyeli oluşturmaktadır. Dünyanın İlk Antik Borsası Çavdarhisar İlçesindeki Aizanoi’de Kurulmuştur. Zeus Tapınakları içinde Dünya’da en sağlam korunmuş tapınak Aizanoi’dedir. Dünyadaki İlk Toplu İş Sözleşmesi 13 Temmuz 1766’da Kütahya’da imzalanmış, Avrupa ve Dünyadaki ilk ve tek Çini Müzesi Kütahya’dadır. Evliya Çelebi de Kütahya’lıdır. Osmanlı Devletinin kurucusu Osman Gazi’nin büyükannesi, Hayme Ana’nın türbesinin de Domaniç İlçesi Çarşamba Köyü’nde olduğunu, Kütahya’nın Germiyan Beyliğine 130 yıl başkentlik, Osmanlı Anadolu Beylerbeyliğine 400 yıl merkezlik yaptığını Türkiye’nin en önemli porselenlerinin Kütahya Porselenleri olduğunu, Kütahya’daki termal kaynakların bin bir derde deva olduğunu biliyor muydunuz? 

Kütahya İlinin İlçeleri; Altıntaş, Aslanapa, Çavdarhisar, Domaniç, Dumlupınar, Emet, Gediz, Pazarlar, Şaphane, Hisarcık, Simav ve Tavşanlıdır. Tepe Nakliye Şirketimiz Kütahya ili için evden eve nakliyat fiyat ve hizmet kalitesiyle hizmetinizdedir.

Paylaş:

İzmir İstanbul Nakliye

Profesyonel Evden Eve Nakliyat
İTO SİCİL NO: 776163

  İletişim
  İzmir İstanbul Nakliye

İçerenköy Mah. Karslı Ahmet Cad. Ahmet Tarık Sk. No:13/B Ataşehir/İSTANBUL

444 5 906
info@izmiristanbulnakliye.com
Pazartesi - Cumartesi: 08.30 -19.30