Kütahya Nakliyat

Kütahya Nakliyat

Kütahya dan İstanbul'a taşınacak olan müşterilerimize nakliye hizmeti vermekteyiz. Bunun için Kütahya'ya yakın egenin incisi olan İzmir'de tepe nakliyat olarak şubemizi açtık. İstanbul Kütahya arası evden eve nakliyat hizmeti kapsamında sigortalı ve güvenilir bir hizmet vermekteyiz. İstanbul Kütahya arası evden eve nakliyat servisimiz ile eşyalarınız güvenilir personel ve son model araç desteği ile yeni adresinize hasarsız teslim edilir. Ayrıca olası rsiklere karşı eşyalarınız değerinde sigortalanır.

Kütahya gelişmekte olan sanayisi, zengin yeraltı ve yerüstü kaynakları, üniversitesi, termal kaynakları, el sanatları ve tarihi ile önemli bir turizm potansiyeli oluşturmaktadır. Dünyanın İlk Antik Borsası Çavdarhisar İlçesindeki Aizanoi’de Kurulmuştur. Zeus Tapınakları içinde Dünya’da en sağlam korunmuş tapınak Aizanoi’dedir. Dünyadaki İlk Toplu İş Sözleşmesi 13 Temmuz 1766’da Kütahya’da imzalanmış, Avrupa ve Dünyadaki ilk ve tek Çini Müzesi Kütahya’dadır. Evliya Çelebi de Kütahya’lıdır. Osmanlı Devletinin kurucusu Osman Gazi’nin büyükannesi, Hayme Ana’nın türbesinin de Domaniç İlçesi Çarşamba Köyü’nde olduğunu, Kütahya’nın Germiyan Beyliğine 130 yıl başkentlik, Osmanlı Anadolu Beylerbeyliğine 400 yıl merkezlik yaptığını Türkiye’nin en önemli porselenlerinin Kütahya Porselenleri olduğunu, Kütahya’daki termal kaynakların bin bir derde deva olduğunu biliyor muydunuz? 

Kütahya İlinin İlçeleri; Altıntaş, Aslanapa, Çavdarhisar, Domaniç, Dumlupınar, Emet, Gediz, Pazarlar, Şaphane, Hisarcık, Simav ve Tavşanlıdır. Tepe Nakliye Şirketimiz Kütahya ili için evden eve nakliyat fiyat ve hizmet kalitesiyle hizmetinizdedir.

Paylaş:

İzmir İstanbul Nakliye

Profesyonel Evden Eve Nakliyat
İTO SİCİL NO: 776163

  İletişim
  İzmir İstanbul Nakliye

İçerenköy Mah. Karslı Ahmet Cad. Ahmet Tarık Sk. No:13/B Ataşehir/İSTANBUL

444 5 906
info@izmiristanbulnakliye.com
Pazartesi - Cumartesi: 08.30 -19.30