08.01.2019   Paylaş:

Edremit Nakliyat Firmaları

İstanbul Edremit Nakliyat şirketimiz ev, ofis ve parça eşya taşıması yapmaktadır. Uzman paketleme ve mobilyacılarımız sayesinde eşyalarınızı güvenle yeni adresinize teslim ediyoruz.İstanbul'dan Edremit ve diğer ilçelere yaptığımız taşıma seferlerimizde komple veya parsiyel taşıma olanaklarından yararlanabilirsiniz. Parça eşya taşıma seferleri için 7-10 gün önce yerinizi ayırtın. Ekonomik fiyatlar ile taşının. İstanbul Ataşehir'de bulunan depomuzda parça eşyalarınızı kısa süreliğine bekletme olanağımız da var. Üstelik bekleme ücreti almadan araç yükü hazır olduğunda eşyalarınızı yeni adresinize teslim ediyoruz. 

PEKİ NE SIKLIKTA NAKLİYAT SEFERLERİ DÜZENLENMEKTE

İstanbul Edremit Nakliye seferleri iş yoğunluğuna ve talebe göre değişiklik göstermektedir. Komple taşıma işleri gün aşırı olabileceği gibi parsiyel taşımalar 2-3 günde bir olabilmektedir. Bir hafta önceden arayıp yerinizi ayırabilirsiniz. Acil taleplerde ise eşya miktarına göre küçük veya büyük araçları çıkarıyoruz. 

TAŞIMADA ZAMANLAMA NASIL AYARLANIYOR

İstanbul Edremit evden eve nakliyat taşımasında sizin zaman programınıza harfiyen uyuyoruz. Hiç bir aksaklığa mahal vermeden eşyanızı zamanında teslim ediyoruz. Nakliye sektöründeki en büyük sıkıntı nakliye firmalarının söz verdikleri tarih ve saatte eşyaları teslim etmemesi. Korsan ya da işlerini günübirlik yapan bazı firmalarda bu tür aksaklıklar olsa da kurumsal şirketlerde bu tür sorunlar olmaz. Bizler müşterimizi önemsiyoruz. Müşterimizin ihtiyacı olan tarih ve zamanda talebini yerine getiriyoruz. Bu anlamada her türlü esnekliği gösteriyoruz.

PAKETLEMEYİ KİM YAPIYOR

Edremit İstanbul evden eve nakliyat ekibimiz eşyalarınızı evinizde paketler. Paketleme malzemeleri hijyenik ve beklentilerin üzerinde malzemelerden üretilmiştir. Balonlu graft kağıtlı paketleme malzemesi ile tüm eşyalarınız ambalajlı taşınır. 

NAKLİYE SİGORTASI YAPILIYOR MU

Tüm taşıma araçlarımız nakliye yol sigortası ile güvendedir. Eşyalarınız size teslim edilene kadar güvendedir.

EDREMİT ASANSÖRLÜ NAKLİYAT

Yüksek katlarda Edremit asansörlü nakliyat ile eşyalarınıza zarar vermeden yüksek katlara teslim ediyoruz. Asansörlü Edremit Nakliyat için önceden binanıza asansörün yanaşıp yanaşmadığını, asansör kurulumu için bina ve sokağın müsaitliğini bildirmeniz gerekmektedir.

İzmir İstanbul Nakliye

Profesyonel Evden Eve Nakliyat
İTO SİCİL NO: 776163

  İletişim
  İzmir İstanbul Nakliye

İçerenköy Mah. Karslı Ahmet Cad. Ahmet Tarık Sk. No:13/B Ataşehir/İSTANBUL

444 5 906
info@izmiristanbulnakliye.com
Pazartesi - Cumartesi: 08.30 -19.30