Depolama Deyip Geçmeyin

  09.01.2019   Paylaş:

Depolama Deyip Geçmeyin

İyileştirilmiş hava koşullarına sahip, ev eşyalarınızı güvenle teslim edebileceğiniz depolama hizmetine ihtiyaç duyuyorsanız, İstanbul Eşya Depolama size gerekli çözümleri fazlasıyla sunacaktır. Ev eşyalarınızı her türlü donanıma sahip, olumsuz hava koşullarına karşı muhafaza edebilecek en uygun depolara sahip olan İstanbul depolama, eşyalarınızı depolamakla kalmıyor üstelik teslim gününe kadar sigortanızı da yapıyor! İçerisinde bulunduğumuz yaz mevsimi sebebiyle, evlenecek çiftler için depolama extra bir sorun olmakta. 

Eşyalarınızın isterseniz hepsini, isterseniz bir kısmını depolarımızda saklayarak, sadece siz istediğiniz zaman geri alabilirsiniz. Eşyalarınızı ilk günkü yeni ve temiz alabileceğiniz gibi, ekonomik fiyatlarımız da cebinizi yakmıyor. Depolama tarihlerinizi belirleyip, bizi aradığınız takdirde, eşyalarınız paketlenerek, güvenli depolarımıza en hızlı şekilde ulaştırılacaktır. Üstelik depolarımızı da önceden görme imkânına sahipsiniz. Depolamak istediğiniz eşya miktarını belirttiğiniz takdirde, en kısa zamanda size geri dönüş yapılarak, depolama fiyatları hakkında bilgi verilecektir.

Tamamen profesyonel olan kadromuz, yılların bilgi ve tecrübesiyle, taşınma ve depolama hizmetlerinizi son derece güvenli, kaliteli ve hızlı olarak gerçekleştirmektedir. İsterseniz eşyalarınızın bir kısmını da, daha sonra kullanmak üzere depomuzda muhafaza edebilirsiniz. Son zamanlarda yaşanan dönüşüm projeleri ve büyük kentlere göç, depolama ihtiyaçlarını arttırmış ve kişileri uygun ve güvenli bir depo arayışına itmiştir. Sizler de bu cazip fiyatlı depolama hizmetimizden yararlanmak isterseniz en kısa zamanda bizimle iletişime geçebilirsiniz. Güler yüzlü ve işini bilen çalışanlarımız sayesinde bu sıkıntılı dönemlerde hedefimiz, sizlere kusursuz hizmeti sağlamak, sizleri kaliteyle tanıştırmak ve ihtiyaçlarınıza en kısa sürede, güvenle çözüm bulmaktır. Hırsız, su baskınları, olumsuz hava koşullarına karşı üst düzey önlem alınmakta olan depolarımız, siz değerli müşterilerimizin her zaman ilk tercihi olacaktır. Depolama işini bir külfet olmaktan çıkaracaktır.

İzmir İstanbul Nakliye 444 5 906

Profesyonel Evden Eve Nakliyat
İTO SİCİL NO: 776163
K3 BELGESİ: ERZ.U-NET.K3.36.309

  İletişim
  İzmir İstanbul Nakliye 444 5 906

İçerenköy Mah. Karslı Ahmet Cad. Ahmet Tarık Sk. No:13/B Ataşehir/İSTANBUL

444 5 906
info@izmiristanbulnakliye.com
Pazartesi - Pazar: 08.30 -22.30