Bursa Evden Eve Nakliyat

  09.01.2019   Paylaş:

Bursa Evden Eve Nakliyat

İstanbul Bursa evden eve nakliyat hizmetini uzun yıllardır veriyoruz. 1990 yılından beri şehirler arası nakliyat yapıyoruz. Verdiğimiz hizmet kapsamında;Çeyiz eşyası taşıma, Parsiyel Taşıma, Ofis Taşıma, Evden Eve Nakliyat, Şehirler arası nakliyat 

Verdiğimiz tüm hizmetler sigortalıdır. Ekiplerimiz eşya toplama, paketleme, de-monte ve montaj konusunda uzmanlaşmışlardır. Her tür ev eşyasını taşımak için kapasiteli kapalı araçlar ile servis veriyoruz. İstanbul Bursa eşya taşımasında yoğun olmayan evleri aynı günde teslim edebiliyoruz. Sabah erken saatte işbaşı yapan ekibimiz eşyanızı aynı gün Bursa'daki adresinize güvenle taşımaktadırlar.Bursa İstanbul Nakliyat Firmaları arasında en güvenli şirket olabilmek için tüm gayretimizi sergiliyoruz. Verdiğimiz kesintisiz hizmet ile müşteri memnuniyet odaklı çalışma sistemimizi her geçen gün daha da ileriye taşıyoruz.İstanbul Bursa Nakliye alanında işin ehli olmayan firmalara eşyanızı emanet etmeyin. Taşımacılık sektöründe işin ehli olmayan bir çok korsan nakliye şirketi bulunmakta. Bu firmalar oldukça düşük fiyatlar ile işinizi sizden alır cüzzi bir komisyon karşılığı işinizi başkasına satarlar. Sonuçta mağdur olan siz olursunuz. Şehirler arası nakliye şirketi seçerken çok dikkatli olmalısınız. Belgesiz yetkisiz firmalara eşyanızı taşıtmayın. Sonra maddi ve manevi hasarlar ve kayıplarla karşılaşmamak için kurumsal iş bilir firmaları seçin, karlı çıkın.


İstanbul Bursa Evden Eve Nakliyat Fiyatarı

Bursa İstanbul arası yapacağınız ev taşımalrında en uygun fiyat garantisi ile ev ve ofisinizi taşıyoruz. Şehirler arası Bursa Nakliye firmamızı tercih ederek avantajlı fiyatlar eşyanızı nakledebilirsiniz.  Erken rezervasyonun size sunacağı fiyat avantajlarından yararlanmak için en az 10 gün önce bizi arayın.

TEPE NAKLİYAT

Profesyonel Evden Eve Nakliyat
İTO SİCİL NO: 776163

  İletişim
  TEPE NAKLİYAT

İçerenköy Mah. Karslı Ahmet Cad. Ahmet Tarık Sk. No:13/B Ataşehir/İSTANBUL

444 5 906
info@izmiristanbulnakliye.com
Pazartesi - Cumartesi: 08.30 -19.30