08.01.2019   Paylaş:

Bodrum Nakliyat

İstanbul Bodrum evden eve nakliyat şirketimiz sizlere kaliteli ve güvenilir hizmet vermeye devam ediyor. Ev eşyası ve mobilya taşıması için uygun koşullara sahip kapalı araçlarla hizmet vermekteyiz. Şirketimiz İstanbul merkezli çalışmaktadır. Türkiye'nin dört bir yanına anında nakliyat hizmeti sağlayabilen güçlü alt yapısıyla koşulsuz müşterileri memnuniyet garantisi sunan şirketimiz tüm imkanlarıyla sizlere hizmet vermektedir.

İstanbul Bodrum arası evden eve nakliyat hizmetlerinde yıllarca çalışan ve Muğla ilinin merkezini ve ilçelerini çok iyi bilen nakliyat şirketimiz müşterilerine gerçek zamanlı evden eve taşımacılık hizmeti sunmaktadır.Şirketimiz İstanbul Bodrum evden eve nakliye hizmetlerinde uygun fiyat ve kalifiyeli personel sunuyor. Personellerimiz uzun zamandır bizimle evden eve taşımacılık işlerinde birlikte olup işinin ciddiyetinin farkındadırlar. Sorumluluğunun farkında olan çalışanlarımız işlerini eksiksiz ve büyük bir titizlilikle yapmaktadır. Siz de kaliteli taşımacılık ilkesiyle müşterilerine iyi fiyat ve kaliteli hizmet sunan şirketimizi tercih ederek sorunsuz taşınabilirsiniz. 

İstanbul'dan Bodrum'a ve Bodrum'dan İstanbul'a ev taşımalarında sizlere cazip fiyatlar sunuyoruz. Hizmetlerimizden ve kalitemizden yararlanmak için bizi aramanız yeterli. Bodruma komple ev taşıma veya parça eşya taşıma taleplerinize hızlı, güvenli, ekonomik çözümler sunuyoruz. Bodrum evden eve taşımacılık fiyatları için bizi arayın. Bodrum evden eve taşımacılık fiyatları ve diğer hizmetlerimiz için bizi arayın.Günümüzde her şeyin fahiş fiyatlarla sunulduğu taşımacılık sektöründe cebinizi yakmadan eşyalarınızı taşıyoruz. İstanbul'dan 1. gün yükleme 2. gün ise Bodrum'da teslimat şeklinde taşımanızı planlıyoruz.Taşıma işinde profesyonel ekibimiz evinizdeki tüm eşyaları özel baskı ithal sanayi tipi balonlu naylonlar ile ambalajlayarak taşımaktadır. Mobilya ve Beyaz eşya bağlantıları yine uzman ekibimiz tarafından eksiksiz bir şekilde yapılmaktadır. 

Nakliye firmamız 20 yılı aşkın tecrübe ve birikimiyle ev ve ofis eşyanızı güvenli olarak taşımaktadır.Bodrum Şehirler arası nakliye firmaları son yıllarda bir hayli artmış ve bu da rekabete olumsuz olarak yansımıştır. Firmalar piyasadan iş alabilmek için olmadık vaatlerle müşterileri ikna etmekte ve aldıkları işi de layıkıyla yerine getirememektedirler. Bu durum hem işini layıkıyla yapmaya çalışan firmaları etkilemekte hem de hizmet alan müşteriyi etkilemektedir. Özellikle sektörümüzde ahlaki olmayan bir çok yöntem ile müşteriler mağdur edilmektedir. Siz de İstanbul Bodrum arası taşıma firması seçerken bu gibi hususlara dikkat etmelisiniz. Firmaların belgelerinin olup olmadığını, araçlarının özmal olup olmadığını sorgulamalı gerekirse anlaştığınız firmayı ofisinde ziyaret etmelisiniz.Özellikle yaz aylarında İstanbul Bodrum veya Bodrum İstanbul arası parça eşya taşıma talepleri hızlanmaktadır. İstanbul'da bulunan Depolama alanımızda eşyanızı birkaç gün veya hafta ücretsiz muhafaza edebiliyoruz. Bu sayede siz Bodrum'a gittikten sonra ve istediğiniz tarihte eşyalarınızın teslimatın yapıyoruz.İstanbul Bodrum taşıma fiyatları için telefonlarımızdan bizi arayarak bilgi alabilir veya mail formuna taşıtmak istediğiniz eşya listenizi göndererek fiyat alabilirsiniz. 

 PAKETLEME YAPILIYOR MU

Evinizde bulunan tüm eşyalar eşyanın hassasiyetine göre karton, graft kağıt veya balonlu naylon ambalaj malzemeleri ile paketlenir. De-montaj ve montaj işleri kusursuz yapılır.

İzmir İstanbul Nakliye

Profesyonel Evden Eve Nakliyat
İTO SİCİL NO: 776163

  İletişim
  İzmir İstanbul Nakliye

İçerenköy Mah. Karslı Ahmet Cad. Ahmet Tarık Sk. No:13/B Ataşehir/İSTANBUL

444 5 906
info@izmiristanbulnakliye.com
Pazartesi - Cumartesi: 08.30 -19.30