27.01.2019   Paylaş:

İstanbul Söke Nakliyat Firmaları

İstanbul Söke Evden Eve Nakliyat ve parça eşya taşıma hizmeti veriyoruz. Nakliyat firmamızdan uygun fiyatla şehirler arası nakliyat hizmeti almak için arayın. İstanbul Söke Nakliye Firmaları arasında uygun Evden Eve Nakliyat Fiyatları ile Parça Eşya Taşıma ve iller arası nakliye hizmeti alabilirsiniz. Şehirler arası olarak yürttüğümüz bu faaliyeti kurulduğumuz günden beri yürütmekteyiz. İstanbul Söke evden eve taşıma hizmetini kapsamlı olarak icraa etmekteyiz. Süreç bize talebinizi bildirdiğiniz andan itibaren müşteri temsilcimiz tarafından dikkatle takip edilmektedir. Yapılacak taşıma hizmeti için gerekli personel, araç ve asansör ayarlaması yapılarak süreç başlamaktadır.Personelimiz Söke İstanbul evden eve nakliye hizmeti alacak müşterimizin evindeki tüm eşyaları incelik ve titizlikle paketler. Mobilyalar ve beyaz eşyalar yerlerinden de-monte edilir. Mutfak eşyaları ve cam eşyalar beyaz kağıtlara sarılarak kolilenir. Askılı kıyafetler askılı portatif dolaplara kırıştırılmadan asılır ve böylece taşınır. Diğer kıyafetler ve hurçlar battal boy kalın sanayii tipi poşetlere konulur. Mobilyalar karton takviyeli baloncuklu naylonlara sarılır ve böylece taşınır. Kapalı araçlarda eşyalarınız uzman istifçimiz ile zarar görmeyecek şekilde araca yerleştirilir. Eşyalar varış noktasında sizin dilediğiniz şekilde evinize yerleştirilir, kurulumlar yapılır.

İstanbul Söke şehirler arası parça eşya taşıma yani parsiyel taşıma servisimiz de mevcuttur. Bu hizmet kapsamında birkaç ailenin eşyaları aynı araçla taşınır. Komple özel araçla taşımaya nazaran fiyatlar daha ekonomiktir. Söke nakliyat firmaları arasında tavsiyeli ve işini layıkıyla yapan firmamız ile eşyalarınızı taşıtın karlı çıkın.

İSTANBUL SÖKE NAKLİYE FİYATLARI

Söke İstanbul evden eve nakliyat fiyatları eşya miktarı ve taşıma koşulları gibi bir çok değişkene bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Şehirler arası nakliyecilikte nakliyat şirketinin de işinin olduğu bir tarihte eşya taşıma aynı güzergahta bir avantaj sağlayacaktır. Bunun için en az 10-15 gün önce rezervasyon yaptırarak taşıma maliyetini düşürebilirsiniz. Nakliye fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için müşteri temsilcimizi arayabilirsiniz.

İstanbul Söke Nakliye Firmaları

Uzun yıllardır Söke ve İstanbul arası nakliyecilik hizmeti veren firmamız sayısız referansa sahip ender tavsiyeli şirketlerden birisidir. Söke asansörlü taşımacılık sistemi ile eşyalarınzıı güvenle adresten alır ve yeni adrese teslim eder.  İnsanların eşya taşımaya ilişkin ihtiyaçlarının her geçen gün biraz daha artması, Söke evden eve nakliyat firmaları gibi bir hizmet verenin ortaya çıkmasına neden olmuştur. Söz konusu hizmette yer alan firmaların kaliteleri, direkt olarak eşya güvenliğini etkiler. Bundan dolayı da insanların direkt olarak kaliteli nakliyat yapan firmaları seçmesi gerekir. Eşyalarınızı taşıtmak istediğinizde, Söke nakliye konusunda sadece fiyatlara odaklanmamalısınız. Çünkü kalitesiz firmalar, hizmetten ödün vermek suretiyle maliyetlerini ciddi anlamda düşürür. Örneğin, geçici işçileri çalıştırırlar ve onlara çok düşük ücret verirler. Bu gibi durumlar, fiyat açısından avantaj gibi görünebilir. Ancak bu alanda uzmanlığı bulunmayan bir işçinin eşyalarınızdan bazılarını kullanılamaz duruma getirdiğini varsayalım. Bu defa maliyetler ciddi şekilde artacağı gibi aynı zamanda farklı sorunların yaşanması da söz konusu olacaktır. Sorunsuz ve hasarsız taşımacılık için Söke taşıma şirketimizi tercih edebilirsiniz.

İstanbul İzmir Nakliye

Profesyonel Evden Eve Nakliyat
İTO SİCİL NO: 776163
K3 BELGESİ: ERZ.U-NET.K3.36.309

  İletişim
  İstanbul İzmir Nakliye

İçerenköy Mah. Karslı Ahmet Cad. Ahmet Tarık Sk. No:13/B Ataşehir/İSTANBUL

444 5 906
info@izmiristanbulnakliye.com
Pazartesi - Pazar: 08.30 -22.30