08.01.2019   Paylaş:

Fethiye Nakliyat

İstanbul Fethiye arası Evden Eve Nakliyat ve Eşya Taşıma hizmeti veriyoruz. Fethiye yazlık ve kışlık taşıma sirkülasyonun olduğu ilçelerimizden biridir. Özellikle İstanbul'dan Fethiye'ye evden eve nakliyat ve parça taşıma işleri bir hayli fazladır.Fethiye'ye nakliyat servisimiz hızlı, güvenli ve ekonomik fiyatlar ile taşıma işinizi yapmaktadır. 

İstanbul Fethiye Evden Eve Nakliyat servisimiz sadece şehirler arası çalışmaktadır. Fethiye ilçe sınırı içinde şehir içi taşıma yapmıyoruz.Kalifiye personel ve kapalı araçlarla hızlı ve sigortalı lüks taşımacılık yapıyoruz. Geniş araç filomuz, kalifiye personelimiz ile yükünüzü, eşyanızı zamanında teslim ediyoruz. Bunun yanında eşya paketleme, taşıma ve montaj konusunda oldukça iddialıyız. Her tür eşyanız taşıma elemanlarımız tarafından itina ile taşınır.Şirketimizde şoför ve çalışanlar kendi çalışanlarımız olup bu sayede taşıma ücretleri çok uygundur.

Fethiye taşımacılık servisimiz sadece şehirler arası olarak hzimet vermektedir. Fethiye Bölgesinde eşyanızı taşımak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İzmir İstanbul Nakliye

Profesyonel Evden Eve Nakliyat
İTO SİCİL NO: 776163

  İletişim
  İzmir İstanbul Nakliye

İçerenköy Mah. Karslı Ahmet Cad. Ahmet Tarık Sk. No:13/B Ataşehir/İSTANBUL

444 5 906
info@izmiristanbulnakliye.com
Pazartesi - Cumartesi: 08.30 -19.30