08.01.2019   Paylaş:

Bodrum Nakliye Hizmetleri

Bodrum nakliyat yazlık veya kışlık yerleşim faaliyetlerinde evden eve nakliye hizmetlerimiz en uygun fiyatlarla yapılmaktadır. Özellikle yaz dönemlerinde sürekli yerleşim veya tatil amacıyla yapacağınız evden eve taşınma, hızlı ve kaliteli bir şekilde yerine getirilmektedir.

Evden eve nakliye dışında işyeri, ofis veya özel eşyalarınızın taşınmasında firmamız titiz, temiz ve süratli bir şekilde çalışmaktadır. Günümüzde elektronik cihazların fazlalaştığı ve değer olarak pahalı olan tüm eşyalarınıza ayrıca özen gösterilmektedir.Taşınma hareketlerine baktığımız zaman özellikle Bodrum İstanbul nakliye ihtiyaçları yoğun şekilde talep göstermektedir. İstanbul'un yoğun nüfusu, Bodrum ilçesinin harika doğası yaz aylarında taşınma nedenleri arasındadır. Aynı şekilde tüm Türkiye'den nüfus kazanan Bodrum ilçesi, kış aylarına girdiğimiz zamanlarda geriye doğru taşınma faaliyeti göstermektedir. Bu yoğun hareketli ilçemizin, tüm evden eve nakliye hizmetlerini firmamız tarafından tecrübeli bir ekip ile yapılmaktadır.Bodrum nakliyat hizmetlerimiz arasında evden eve nakliye dışında verdiğimiz taşınma hizmetlerini sıralayacak olursak; 

  • Bodrum'dan İstanbul'a veya tüm şehirlere eşya taşıma hizmetleri verilmektedir.

  • Türkiye'nin tüm illerinden Bodrum'a nakliye hizmetleri.

  • Bodrum ilçesinden istediğiniz her yere işyeri ve ofis taşıma hizmeti.

  • Bodrum'dan veya Bodrum'a özel eşya taşıma hizmeti; Bu hzmetimizde özel eşya olarak Bodrum piyano taşıma, özel bilgi ve tecrübe isteyen eşyalarınızın taşınmasını talep edebilirsiniz. Bu eşyalar arasında özel elektronik cihazlar, sunucu taşıma, özel makineler, meslek eşyaları vb.

  • Eşya depolama; eşyaşarınızı belirli bir süre veya uzun bir süre olarak özel depolarımızda muhafaza edebilirsiniz.

  • Parça eşya taşıma; Eşyalarınız az ise veya tek parça ise Bodrum'dan kalkacak olan taşıma araçlarımızla gönderim yapabilirsiniz. Bu sayede parça eşya taşıma daha ekonomik bir çözümdür.

İzmir İstanbul Nakliye

Profesyonel Evden Eve Nakliyat
İTO SİCİL NO: 776163

  İletişim
  İzmir İstanbul Nakliye

İçerenköy Mah. Karslı Ahmet Cad. Ahmet Tarık Sk. No:13/B Ataşehir/İSTANBUL

444 5 906
info@izmiristanbulnakliye.com
Pazartesi - Cumartesi: 08.30 -19.30