Bize ulaşın 444 5 906 - 0533 565 53 08
E-mail: info@izmiristanbulnakliye.com

Taşımacılıkta Doğru Tercih Aydın Nakliyat

Nakliye işlerinizi yaparken seçeceğiniz firmanın hizmet kalitesi ve diğer firmalardan farkını iyi araştırmalısınız. Çünkü alacağınız hizmet hayatınızca yapıp ettiklerinizin karşılığı olan eşyalarınızın güvenliği ile ilgili olduğu için doğru ve kaliteli bir firma seçmediğiniz taktirde tüm kazancınızı nakliye firmasına bırakmak zorunda kalabilirsiniz. Aydın Nakliyat, kazancınızla elde ettiğiniz ve satın aldığınız eşyalarınızın taşınmasında nakliye firmalarında olması gereken tür özellikleri taşıyacak şekilde hizmet vermektedir.

 

Aydın Nakliyat, Ticari sicile kayıtlı ve yasal yollara başvurmayı gerektirecek hallerde yasal sorumluluklarını yerine getirecek her türlü yasal zemin ve işletme haklarına sahiptir. Eşyalarınıza ve taşınmasını istediğiniz herhangi bir malzemeye herhangi bir zarar vermeden, güvenli şekilde araçlarına yükleyerek götürülmesini istediğiniz her yere en uygun şekilde taşımaktadır. Kullandığı araçlar taşınacak eşyanın türüne göre belirlenmektedir. Asansörlü veya asansörsüz araçlar tercih edilirken müşterinin talepleri kadar eşyanın ağırlığı vs. gibi durumlar da hesaba katılır.

 

Duruma göre en uygun araç tahsis edilir ve eşyalarınız o şekilde taşınır. Araçlar konforlu, eşya taşımaya müsait, güvenlik tedbirleri alınmış ve yasal olarak herhangi bir engeli bulunmayan araçlardır. Araç sürücüleri de çalıştıkları mevkide her güzergâhı bilmekte ve eşyaları teslim edilmesi gereken adrese en kısa ve doğru yoldan taşımaktadır. Aydın Nakliyatçalışanları taşıma işlemleri sırasında yaptıkları işin sorumluluklarını bilerek çalışmaktadırlar. Taşıdıkları eşyaları emanet olarak alırlar sahiplerine aynı şekilde teslim ederler. Taşınan eşyalarda çalışanlardan kaynaklanan herhangi bir kırma ve arızalanma gibi bir sorun ortaya çıkmaması için son derece özenle çalışırlar.

 

En doğru taşıma tekniklerini kullanarak eşyaları çok yüksek binalardan bile güvenli şekilde indirerek Aydın Nakliyat araçlarına yüklemeyi başarmaktadırlar. Aydın Nakliyat araçlarını taşıma işlerinde kullanmak için firmanın internet sitesi olan www.izmiristanbulnakliye.com internet adresine girerek nakliye işlerinde verdiği hizmetleri inceledikten sonra karar vermenizi ve internet adresinden alacağınız iletişim numaralarını arayarak firma iletişime geçmenizi tavsiye ederiz.

 

Firmanın ve sizin ortaklaşa belirleyeceğiniz müsait bir günde Aydın Nakliyat araçları ile hizmetinizde olmak için bildirdiğiniz adreste olacaktır. Aydın Nakliyat ile eşyalarınızı il içi veya il dışı farklı illere de taşımanız mümkündür.