Bize ulaşın 444 5 906 - 0533 565 53 08
E-mail: info@izmiristanbulnakliye.com

İstanbul Evden Eve Nakliyat

İstanbul Evden Eve Nakliyat ve depolama hizmeti veren firmamız yarım asırdır kalitesinden ödün vermeden hizmetlerini sürdürmektedir. Hizmet verdiğimiz kişi ve kurumların takdirini kazanmış ender tavsiyeli firmalarından biriyiz. Biz paraya göre değil herkese kaliteli hizmeti esas alıyoruz. 
İstanbul Ataşehir ilçesinde ofis ve kapalı depolama alanlarına sahip firmamız kendi özmal araç ve depolama alanlarında hizmet vermektedir. Dilediğiniz zaman ofisimizi ziyaret edebilir ve taşımacılık ile ilgili merak ettiğiniz tüm sorularınızı bize yöneltebilirsiniz.
İstanbul nakliye firmaları arasında şehirler arası nakliyat alt yapısına sahip sayılı şirketlerden biriyiz. Bu anlamda Biz sadece İstanbul taşıma firması değil, tüm Türkiye'nin de nakliye şirketiyiz. 
İstanbul ev taşıma hizmeti kapsamında eşyalarınızı toplama, paketleme, de-monte ve montaj işlerini uzman personelimiz ile eksiksiz yapmaktayız. Yaptığımız her taşımayı yeni bir proje olarak ele alıp , projenin gereklerini yerine getirmek için azami gayret sarf ederiz.
Siz de kaliteli, verdiği sözü eksiksiz yerine getirebilen bir taşıma şirketi arıyorsanız, bizi arayabilir ve hizmetimizden yararlanabilirsiniz.