Bize ulaşın 444 5 906 - 0533 565 53 08
E-mail: info@izmiristanbulnakliye.com

Gömeç Nakliyat Firmaları

Gömeç Nakliyat Firmaları

İstanbul Gömeç evdeneve nakliye işlerinizi yaparken seçeceğiniz firmanın hizmet kalitesi vediğer firmalardan farkını iyi araştırmalısınız. Çünkü alacağınız hizmethayatınızca yapıp ettiklerinizin karşılığı olan eşyalarınızın güvenliği ileilgili olduğu için doğru ve kaliteli bir firma seçmediğiniz takdirde tümkazancınızı nakliye firmasına bırakmak zorunda kalabilirsiniz. Gömeç Nakliyat,kazancınızla elde ettiğiniz ve satın aldığınız eşyalarınızın taşınmasındanakliye firmalarında olması gereken tür özellikleri taşıyacak şekilde hizmetvermektedir.

 

İstanbul Gömeç Nakliyat Ticari sicile kayıtlı veyasal yollara başvurmayı gerektirecek hallerde yasal sorumluluklarını yerinegetirecek her türlü yasal zemin ve işletme haklarına sahiptir. Eşyalarınıza vetaşınmasını istediğiniz herhangi bir malzemeye herhangi bir zarar vermeden,güvenli şekilde araçlarına yükleyerek götürülmesini istediğiniz her yere enuygun şekilde taşımaktadır. Kullandığı araçlar taşınacak eşyanın türüne görebelirlenmektedir. Asansörlü veya asansörsüz araçlar tercih edilirken müşterinintalepleri kadar eşyanın ağırlığı vs. gibi durumlar da hesaba katılır.

BİGADİÇ İSTANBUL TAŞIMACILIKTA ARAÇ SEÇİMİ

Duruma göre en uygun araç tahsis edilir ve eşyalarınız oşekilde taşınır. Araçlar konforlu, eşya taşımaya müsait, güvenlik tedbirlerialınmış ve yasal olarak herhangi bir engeli bulunmayan araçlardır. Araçsürücüleri de çalıştıkları mevkide her güzergâhı bilmekte ve eşyaları teslimedilmesi gereken adrese en kısa ve doğru yoldan taşımaktadır.GömeçNakliyat çalışanları taşıma işlemleri sırasında yaptıkları işinsorumluluklarını bilerek çalışmaktadırlar. Taşıdıkları eşyaları emanet olarakalırlar sahiplerine aynı şekilde teslim ederler. Taşınan eşyalardaçalışanlardan kaynaklanan herhangi bir kırma ve arızalanma gibi bir sorunortaya çıkmaması için son derece özenle çalışırlar.

 

En doğru taşıma tekniklerini kullanarak eşyaları çok yüksekbinalardan bile güvenli şekilde indirerekAsansörlü Gömeç Nakliyat araçlarınayüklemeyi başarmaktadırlar. İstanbul Gömeç parsiyel ya da parça eşya taşımaservisimiz de en uygun fiyatlar ile eşyanızı güvenle taşımaktadır.

 

İSTANBUL BİGADİÇ NAKLİYAT FİYATLARI NEYE GÖRE BELİRLENİYOR

Şehirlerarası nakliyat fiyatları eşyaların miktarına göredeğişiklik göstermektedir. Fiyat isterken eşyanızın kaçıncı kattan alınıpkaçıncı kata teslim edildiğini belirtmeniz gerekmektedir. İstanbul Gömeç arasısürekli nakliye seferlerimiz olduğu için en cazip fiyatlar ile eşyalarınızıtaşıyoruz.

 

PAKETLEME YAPILIYOR MU?

İstanbul Gömeçnakliye firmaları içinde en düzgün paketleme ile eşyalarınızı ilk günkügibi hasarsız yeni evinize taşımaktayız. Tüm eşyalar balonlu takviyeli köpüklerile sarılmaktadır. Cam eşyalar mukavva kartonlar ile paketlenmektedir. Kıyafetleriçin tek kullanımlık koli ve poşetler kullanılmaktadır.

Gömeç Nakliyat Firmaları