Bize ulaşın 444 5 906 - 0533 565 53 08
E-mail: info@izmiristanbulnakliye.com

Evden Eve Taşınma Sözleşmesi

Evden eve taşınma işleri yorucu olduğu kadar riskli ve bazısorunları beraberinde getirir. Müşterilerin her zaman güvenebileceği, evden evenakliye işini profesyonel anlamda meslek adına icra eden firmalar tercihedilmelidir. Ciddi nakliye firmaları taşınma sırasında riskleri en aza indirmekve güveni sağlamak amacıyla müşterileri ile sözleşme yapmak durumundadır.

Sizler için evden eve nakliyat sözleşme örneğini sizler içinhazırladık. Dilerseniz söleşmeyi .pdf formatında bilgisayarınıza indirebilir,dilerseniz yazıcıdan çıktı alabilirsiniz.


İş bu sözleşme………………………………………………………………………firması ve eşya sahibi ……………………………….. arasında,firmanın ev eşyalarını alınacak adresten bırakılacağı adrese belirtilen şartlardoğrultusunda gerçekleştirilmesi için karşılıklı imzalanması sonucudüzenlenmiştir.

Taraflar sözleşmenin tamamınıokuduklarını, içeriğini bütünü ile anlaşıldığını ve tüm hükümlerinionayladıklarını kabul, beyan ve taahhüt ederler.

Eşyanın Alınacağı Adres:

Taşıma Tarihi:

Taşıma Fiyatı:………………………TLYazı ile:………………………

Eşyanın Bırakılacağı Adres:

Teslim Tarihi:

Maddeler:

1.Tüm eşyalarınpaketlenmesi, demontaj ve eşyanın bırakılacağı adreste de montajı gerekliparçaların montajının yapılması firma tarafından yapılacaktır.

2.Yükleme esnasındaeşyaların hasar görmesi veya tamamen kullanılamaz hale gelmesi halinde eşyanınbedeli taşıma fiyatından düşürülür.

3.Eşyaların bırakılacağıadrese eksik getirilmesi ve kaybolması halinde tüm yükümlülük nakliye firmasınaaittir.

4.Eşyaların anlaşılantarihte teslim edilmemesi halinde taşıma bedeli üzerinden 10% gecikme indirimiuygulanacaktır.

5.Taraflar taşıma tarihine3 (üç) gün kalana kadar cayma hakkına sahiptir. 2 (iki) gün kala caymasıhalinde taşıma bedelinin 15%’ini, taşıma tarihine 24 saat veya daha az zamankalması halinde taraflardan birinin cayması halinde taşıma bedelin 25%’iniödemeyi taahhüt eder. Taşınma günü taraflardan birinin cayması halindetaşıma bedelinin 30%’unu ödemeyi taahhüt eder.

6.Nakliye firması iş busözleşmede yazılı herhangi bir şarta uymaması halinde taşıtıcı bu sözleşmeyiiptal etme hakkına sahiptir.

7.Firma eşyaları kazalarakarşı ………………TL değerinde nakliye sigortası ile sigortalayacaktır.

8.Sözleşmede adı ve ünvanıyazılı nakliye firması bu taşımayı başka bir nakliye firmasına devredemez.

9.Eşyaların kamyonataşınması ve kamyon karayolunda seyir halindeyken eşyalarda meydana gelecekhasarlardan firma sorumludur.

10.Paketlemesini eşyasahibinin yaptığı kolilerde, eğer kolide taşıma sırasında yırtık, çökme veezilme meydana gelmemiş ise sorumluluk eşya sahibine aittir.

11.Fiyatlara KDV dâhildeğildir.

12.İşbu Sözleşme ‘den doğanveya doğabilecek her türlü ihtilaf hallinde, İstanbul Mahkemeleri ve İcraDaireleri yetkilidir.

Ödenen Tutar:…………………..TL Yazıile:…………………………………………………………..KalanTutar:……………………….TL Yazı ile:…………………………………………………………..

 

Firma YetkilisiEşya Sahibi

Adı Soyadı:AdıSoyadı:

 

İmza,Kaşeİmza