Bize ulaşın 444 5 906 - 0533 565 53 08
E-mail: info@izmiristanbulnakliye.com

Denizli Evden Eve Nakliyat

Denizli nakliyat, Ege bölgesinde faaliyet gösteren nakliye şirketimizin vermiş olduğu hizmetler arasındadır. Denizli kentinin her semti ve her semtin mahallesinden evden evenakliye ihtiyaçlarınıza en uygun fiyatlarla hızlı ve profesyonel taşınma işlemlerini gerçekleştiriyoruz.

Şirketimiz ile yapacağınız görüşmede Denizli’den hangi şehire taşınacağınızı söylemiz yeterlidir. Belirlenecek olan nakliye tarihinde evinizin büyüklüğü ve eşyalarınızın yoğunluğuna göre yeterli olan personel veson model temiz ve bakımlı taşıma araçları tahsis edilir. Belirlenen sürelerde ise taşınma işlemi gerçekleşmiş olur.

Denizli evden eve nakliye, aynı zamanda Türkiye’nin herhangibir şehrinden yine Denizli’ye taşınma gerçekleştirebilirsiniz.

Denizli nakliye hizmetlerimiz arasında evden eve nakliye ilebirlikte iş yeri nakliye, ofis taşıma hizmetide verilmektedir.

Özel eşya taşıma hizmetimiz arasında;

  • Piyano taşıma,
  • Hassas elektronik eşyalar,
  • Server, sunucu taşımayı sayabiliriz.

 

 

Denizli nakliye olarak fazla veya boşta kalan eşyalarınız için depolama olarak sizlere çözüm sunmaktayız.

Denizli Eşya Depolama

Denizli eşyadeposu ihtiyaçlarınıza yine uygun fiyatlarla ve güvenli bir şekilde sizlere çözüm getiriyoruz. Depo hizmetlerimizde eşyalarınız uygun şekilde paketlenerek rahatlıkla ulaşabileceğiniz kapalı depo alanlarında bekletilmektedir.

Denizli eşya depolama şekillerimiz arasında; sandıklı depolama ve paletli depolama mevcuttur. Sandıklı depolamada, ufak boyutlu ve hassas sayılabilecek ürünleriniz güvenli şekilde paketlenerek sandıklara yerleştirilmektedir. Sandıklar dışarıdan gelebilecek etkilere karşı korumalıdır. Yağmur, su baskını, herhangi bir darbe vb tüm korumalar sağlanmaktadır.

Paletli depolama ise; daha büyük desili ürünlerin tek tek veya üst üste yerleştirilir ve eşyaların en alt kısmına ahşap malzemeden paletler yerleştirilir. Bu paletleryerden 15 cm kadar yüksektir. Bu nedenle zeminde oluşabilecek ıslanmadan zarargörmeden saklanmaktadır. Aynı zamanda palet yardımı ile forklift denilen araçlarla hızlı şekilde yükleme indirme yapılmaktadır.

Denizli nakliyat, Ege bölgesinde her türlü lojistik, evdeneve nakliyat veya ofis nakliye ihtiyaçlarınıza çözüm getirirken depolama konusunda da sizlere yardımcı olmaktadır.

Denizli evden eve nakliye iletişim bilgilerimizden bize ulaşarak bilgi ve fiyat öğrenebilirsiniz.