Bize ulaşın 444 5 906 - 0533 565 53 08
E-mail: info@izmiristanbulnakliye.com

Ayvalık Nakliyat

İstanbul Ayvalık Evden Eve Nakliyat hizmeti almak istiyorsanız doğru adrestesiniz. İşbilir ekiplerimiz evinizdeki eşyaları en ince ayrıntılarına kadar paketleyerek taşımaktadırlar. Eşyalarınızın tamamı sanayii tipi balonlu naylonlar ile sarılır ve taşınır. De monte ve montaj işleriniz deneyimli montörlerimiz sayesinde eksiksiz yapılır. 
Ayvalık tatil bölgesi olması sebebiyle özellikle yaz aylarında yoğun taşıma ve göç alan bir yerdir. Genelde büyük şehirlerlerde yaşayan insanların yazlık evleri bu bölgede bulunmaktadır. Özellikle yaz aylarında İstanbul Ayvalık parça eşya taşıma talebi bir hayli yoğundur. İster parça eşyalarınızı isterseniz komple evlerinizi bizimle taşıyabilirsiniz. İstanbul Ayvalık nakliyecileri arasında en güvenilir şirketlerden biriyiz. 
Şehirler arası nakliyat konusunda uzman kadromuz ve deneyimli şoförlerimiz ile artık taşınmanız daha kolay. Taşıma işlerinde kullandığımız tüm araçlar kapalı ve markalarının son model araçlarıdır. Periyodik bakımları zamanında yapılan araçlarımız ile eşyalarınızı güvenle taşıyoruz. 
İstanbul Ayvalık Nakliye için en uygun fiyatları sunan firmamız ile siz de taşının karlı çıkın.